uchwyty do LCD
Boxy dachowe - wynajem Boxy dachowe Tunery DVB-T Kable HDMI Anteny DVB-T Uchwyty do tabletów Uchwyty do telefonów GSM Projektory multimedialne Uchwyty rowerowe / bagazniki Meble TV
 
 

Będziesz otrzymywać informacje o:
• promocjach
• okazjach
• nowościach

• oraz cenne kody promocyjne

 
uchwyt do telewizora
Firma uczestniczy
w programie
 

Wrzesień 2013

Jesteś tu: »Nowe uchwyty samochodowe do telefonów / smartfonów

Nowe uchwyty samochodowe do telefonów / smartfonów

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi uchwytami samochodowymi do telefonów komórkowych, smartfonów oraz innych urządzeń, z których korzystamy w trakcie jazdy samochodem. Wśród nowości znajdą Państwo uchwyt samochodowy do telefonu typu T oraz uchwyt o wszechstronnej regulacji typu U. Obie nowości posiadają imadła o regulowanym rozstawie ramion, dzięki czemu nie tylko pasują do większości dostępnych w sprzedaży telefonów, ale także zapewniają bardzo wygodne mocowanie urządzenia w uchwycie. Wyposażone w silną przyssawkę o średnicy 70 mm, zapewniają stabilne mocowanie do szyby samochodowej. Warto także dodać, że oba uchwyty umożliwiają ustawienie telefonu pod dowolnym kątem oraz posiadają zabezpieczenia chroniące telefon przed zarysowaniem.

 


Uniwersalny uchwyt rowerowy na telefon

Uniwersalny uchwyt rowerowy na telefon

Rozszerzyliśmy ofertę uchwytów GSM o nowy, uniwersalny uchwyt rowerowy na telefon komórkowy, smartfon oraz inne urządzenia, który dzięki wysokiej jakości wykonania oraz stabilnemu mocowaniu do ramy kierownicy roweru, zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla montowanych urządzeń (nawet podczas jazdy po wyboistym terenie). Uchwyt rowerowy na telefon typu R2 wyposażono w imadło z regulowanym rozstawem ramion, dzięki czemu pasuje do większości dostępnych w sprzedaży telefonów. Odpowiednio przemyślana konstrukcja uchwytu pozwala na ustawienie telefonu pod różnymi kątami. Dodatkowe zalety uchwytu rowerowego do telefonów typu R2 to: zabezpieczenia chroniące telefon przed zarysowaniem, montaż uchwytu bez użycia dodatkowych narzędzi.

 


Super płaskie uchwyty do TV LED

Super płaskie uchwyty do TV LED

Wzbogaciliśmy ofertę o trzy super płaskie mocowania do TV LED z serii LC-U8S Flat, które dzięki niezwykle niskiemu profilowi pozwalają na montaż telewizorów LED w bardzo małej odległości od ściany. Nowe uchwyty do TV LED z łatwością dopasujemy do wielkości posiadanego przez nas modelu telewizora - LC-U8S 42C Flat (przekątna od 23 do 42 cali), LC-U8S 55C Flat (przekątna od 32 do 55 cali) oraz LC-U8S 70C Flat (przekątna od 37 do 70 cali).

Cechą wspólną nowych wieszaków do TV LED jest możliwość montażu ekranu w odległości zaledwie 25 mm od powierzchni ściany. Dzięki tej właściwości użytkowej, zawieszony na ścianie ekran za pomocą uchwytu z serii LC-U8S Flat wygląda jak prawdziwy obraz! Warto także zaznaczyć, że mimo płaskiej konstrukcji prezentowane mocowania do TV LED zapewniają optymalny poziom bezpieczeństwa dla telewizorów o wadze do 40 kg (wykonane z materiałów odpornych na zgięcia i złamania).

 


Uniwersalne mocowanie do monitorów i TV LCD/LED

Uniwersalne mocowanie do monitorów i TV LCD/LED

Nowość! Uniwersalny uchwyt monitorowo-telewizyjny LC-U8R1 42C PRO to wysokiej klasy mocowanie ścienne, charakteryzujące się atrakcyjną ceną oraz bardzo szerokim polem zastosowania. Wyposażony w uchylno-obrotową konstrukcję pozwala na optymalne dostosowanie ekranu monitora lub telewizora do kierunku, wysokości i odległości wzorku użytkownika, tym samym zapewniając maksymalny komfort pracy i oglądania TV.

Prezentowany uchwyt TV wyposażono w otwory montażowe w standardzie VESA, dzięki którym może współpracować z telewizorami różnych producentów (pasuje do TV m.in. Philips, LG, Sony, Dell, Samsung, Toshiba, Panasonic, Daewoo, Sharp, NEC, Sanyo, Thomson, Beco / Grundig, Pionier). Szczególnie polecany do ściennego montażu ekranów o przekątnej od 13 do 42 cali. Warto także dodać, że w komplecie z uchwytem telewizyjnym LC-U8R1 42C PRO znajdziemy niezbędne akcesoria do montażu ściennego.

 


Uchwyty biurkowe LC Elegenat

Uchwyty biurkowe LC Elegenat

Wprowadziliśmy do sprzedaży dwa uchwyty biurkowe LC Elegant, które dzięki najwyższej jakości wykonania oraz zastosowanym rozwiązaniom, są w stanie zaspokoić potrzeby wymagających odbiorców. Uchwyt biurkowy w wersji LC-UB 227 Elegant zaprojektowano z myślą o montażu 2 monitorów LCD/LED, natomiast model LC-UB 427 Elegant pozwala na montaż 4 ekranów. Prezentowane uchwyty biurkowe posiadają uniwersalny rozstaw otworów montażowych VESA (do 100 x 100 mm), dzięki czemu pasują do monitorów LCD/LED o przekątnej od 13 do 27 cali i wadze do 8 kg. Łatwy montaż monitorów na uchwytach zapewniają wysuwane adaptery VESA oraz wbudowana poziomica.

Uchwyty do biurka LC Elegant pozwalają na optymalne dopasowanie ekranów LCD/LED do kierunku i wysokości wzorku użytkownika - możliwa regulacja pochylenia +/- 15 stopni (zintegrowane przeguby kulowe) i regulacja obrotu w zakresie 360 stopni. Warto także dodać, że oba prezentowane uchwyty biurkowe do monitorów wyposażono w system prowadzenia kabli oraz wygodne w użyciu imadełko, służące do przytwierdzenia uchwytu do blatu biurka.

 


Nowa panoramiczna tablica interaktywna AVtek TT-BOARD 2193

Nowa panoramiczna tablica interaktywna AVtek TT-BOARD 2193

W pierwszej połowie wrześnie do sprzedaży trafi nowa, panoramiczna tablica interaktywna AVTEK TT-BOARD 2193, którą odpowiednio przystosowano do współpracy z komputerem i projektorem multimedialnym. Zapowiadana tablica interaktywna została wykonana w technologii optycznej, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką rozdzielczością i dokładnością. Tablica interaktywna TT-BOARD 2193 działa jak duży ekran dotykowy, który może być obsługiwany za pomocą palca. Dzięki zastosowaniu specjalnej powierzchni tablica interaktywna posiada także właściwości klasycznej tablicy suchościeralnej. Wyposażona w powierzchnie roboczą o przekątnej 90 cali, doskonale nadaje się do zastosowania w edukacji. Na uwagę zasługuje także możliwość obsługi przez dwie osoby jednocześnie (np. przez nauczyciela i ucznia).

 


2007: [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

2008: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

2009: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

2010: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

2011: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

2012: [1] [2] [3] [4] [5] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

2013: [1] [4] [6] [9] [10] [11]

2014: [1] [2] [3] [5] [6] [7] [8]

2015: [4]

2016:

2017:

2018:

2019:

2020:

2021:

2022:

2023:

2024:

uchwyty do TV
 • Ekrany projekcyjne AVtek
 • Projektory Benq
 • Casio Projektor
 • Projektory Epson
 • Ekran projekcyny Kauber
 • Bagażniki i uchwyty rowerowe THULE
 • Meble RTV, stoliki, wieszaki Multimebel
 • Projektory multimedialne Panasonic
 • Projektor multimedialny Sanyo
 • Sony Rzutniki
 • Projektory Vivitek
 • Uchwyty Vivanco
 • Uchwyty Vogels