uchwyty do LCD
Boxy dachowe - wynajem Boxy dachowe Tunery DVB-T Kable HDMI Anteny DVB-T Uchwyty do tabletów Uchwyty do telefonów GSM Projektory multimedialne Uchwyty rowerowe / bagazniki Meble TV
 
 

Będziesz otrzymywać informacje o:
• promocjach
• okazjach
• nowościach

• oraz cenne kody promocyjne

 
uchwyt do telewizora
Firma uczestniczy
w programie
 

Październik 2012

Jesteś tu: »Nowoczesny projektor XGA Vivitek D965

Nowoczesny projektor XGA Vivitek D965

Nowy rzutnik multimedialny Vivitek D965 o ponadprzeciętnie wysokich parametrach technicznych, wyświetla intensywny, wyrazisty obraz dostrzegalny z różnych odległości. Gwarancją podwyższonej widoczności detali i barw jest połączenie technologii BrillantColor™. z wbudowanym chipem DLP.
Vivitek D965 stanowi połączenie sprzętu najwyższej klasy z rozsądną ceną. Urządzenie wyświetla obsługuje rozdzielczość 1024 x 768, a dzięki szerokiemu wachlarzowi złącz (m. in. HDMI, VGA, DVI-D) umożliwia połączenie projektora z różnorodnymi urządzeniami.
Wysoki komfort pracy zapewnia wbudowany port RJ-45 przeznaczony dla modułu łączącego urządzenie z siecią bezprzewodową.

 


Interaktywne tablice CTouch w nowej odsłonie

Interaktywne tablice CTouch w nowej odsłonie

Do sprzedaży trafiły udoskonalone tablice interaktywne LCD najnowocześniejszej serii CTouch. Ulepszenie tablic polega na znaczącym zmniejszeniu ramy okalającej oraz na podwyższeniu ich wrażliwości na dotyk. Poprawa czułości urządzenia przystosowała je do jednoczesnego użytkowania przez aż 4 osoby.

Tablice serii CTouch wykorzystują technologię podświetlania za pomocą diod LED. Wyświetlają one obraz w wysokiej rozdzielczości Full HD (1920x1080p). Tablice posiadają 3 złącza HDMI. Urządzenia tej serii są wyjątkowo proste w obsłudze – połączenie z komputerem nie wymaga żadnych dodatkowych sterowników, do poprawnego działania tablicy potrzebne jest wyłącznie dostarczenie zasilania i podłączenie USB.

Tablice interaktywne CTouch dostępne są w pięciu wielkościach: 47, 55, 65, 70 oraz 80".

 


Nowa seria tablic kopiujących Plus Vision N-20W

Nowa seria tablic kopiujących Plus Vision N-20W

Wprowadzamy do oferty nowoczesną tablicę kopiującą Plus Vision N-20W. Tablice kopiujące to najnowocześniejsze urządzenia wspomagające prezentacje multimedialne. Umożliwiają one natychmiastowe skopiowanie na pamięć USB obrazu aktualnie wyświetlanego na tablicy. Plus Vision N-20W archiwizują obraz w najpopularniejszych rozszerzeniach – PDF, JPG i PNG.

Tablice kopiujące pozwalają na natychmiastowy wydruk kolorowego obrazu z tablicy. Posiadają suchościeralną powierzchnię przeznaczoną do pisania tradycyjnymi markerami.

Model Plus Vision N 20W na tle podobnych tablic tego rodzaju wyróżnia możliwość synchronizacji ze smartfonem, a także opcja podłączenia jej do sieci lokalnej.

 


Dłuższy okres gwarancyjny na urządzenia AVTEK

Dłuższy okres gwarancyjny na urządzenia AVTEK

Popularny producent rzutników i akcesoriów projekcyjnych - AVTEK - poinformował o możliwości przedłużenia gwarancji na zakupione przedmioty. Poszerzenie o dodatkowy rok dotychczas dwuletniego okresu gwarancyjnego jest możliwe po rejestracji produktu na oficjalnej stronie producenta. Przypominamy, że jednym z produktów AVTEK cieszących się największą popularnością jest 77" ekran dotykowy TT-BOARD 2080. Tablice interaktywne tej serii są w pełni przystosowane do połączenia z komputerem i projektorem multimedialnym. Urządzenie doskonale sprawdza się w dużych pomieszczeniach w których odbywają się prezentacje interaktywne. Do tablic AVTEK TT-BOARD 2080 dołączone jest dedykowane oprogramowanie.

 


Windy do TV VIZ-ART

Windy do TV VIZ-ART

W naszej ofercie znajdą Państwo windy do TV firmy VIZ-ART, które dzięki wysokiej jakości wykonania oraz podwyższonej funkcjonalności, stanowią idealne uzupełnienie dla każdego nowoczesnego wnętrza. Dostępne w naszej ofercie windy do telewizorów VIZ-ART doskonale nadają się do zastosowania w profesjonalnych systemach kina domowego oraz w instalacjach AV dla biur, gabinetów i sal konferencyjnych.

Windy do telewizorów VIZ-ART dzielą się na windy do zabudowy w meblach (windy ADVANCED LCD, V-LIFT i F-LIFT) oraz windy sufitowe odchylające (produkty z serii CP-LIFT 46, CPMAX-LIFT), które otwierają nowe możliwości kreowania oryginalnych aranżacji wnętrz, gdzie telewizor jest w niewidoczny sposób ukryty ponad sufitem, a po naciśnięciu pilota wysunie się i zatrzyma w komfortowym ustawieniu. Wszystkie windy do TV VIZ-ART są produktami uniwersalnymi, które z łatwością można dopasować do ekranów o przekątnej od 26 do 46 cali lub od 26 do 65 cali.

 


Projektory instalacyjne Vivitek do dużych sal konferencyjnych

Projektory instalacyjne Vivitek do dużych sal konferencyjnych

W ciągu najbliższych kilku tygodni, do sprzedaży wprowadzone zostaną cztery projektory instalacyjne Vivitek. Urządzenia bazują na chipie DLP, który w połączeniu z technologią BrillantColor gwarantuje doskonałe odwzorowywanie barw wyświetlanego obrazu.

Vivitek D5180HD i D5185HD wyświetlają wysokiej jakości obraz w rozdzielczości FullHD. Urządzenia przystosowane są do instalacji sufitowych. Zdalne sterowanie rzutnikami ułatwia możliwość zarządzania poprzez LAN lub bezprzewodową sieć opartą na modułach Trigger 12V.

Vivitek D5280U i Vivitek D8800 obsługują bardzo wysoką rozdzielczość WUXGA. Dzięki wykorzystaniu w modelu D8800 funkcji Lens Posting Memory, możliwe jest zapamiętanie przez projektor aż 10 predefiniowanych konfiguracji obiektywu.

 


Windy do projektorów VIZ-ART

Windy do projektorów VIZ-ART

Wzbogaciliśmy ofertę wind do projektorów o nowe produkty firmy VIZ-ART, które dzięki dużej różnorodności są w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich odbiorców, nawet tych najbardziej wymagających. Windy do projektorów firmy VIZ-ART nadają się do zastosowania w systemach kina domowego, centrach szkoleniowych, salach konferencyjnych, aulach, biurach, gabinetach oraz wielu innych miejscach. W zależności od modelu oferują wysięg od 350 do 4200 mm. Wszystkie windy sufitowe do wideoprojektorów VIZ-ART posiadają uniwersalną konstrukcję, która pozwala na współpracę z różnymi modelami projektorów. Wybrane modele wind zapewniają udźwig nawet do 60 kg. W naszej ofercie znajdą Państwo windy do projektorów VIZ-ART w wersji SIMPLE Slim, UP-LIFT, CINE-LIFT, CINEMAX-LIFT, SLIM LIFT, SPAV (udźwig do 30 kg) oraz SPAVMAX (udźwig do 60 kg).

 


Mobilne projektory dla edukacji Vivitek D518 i D519

Mobilne projektory dla edukacji Vivitek D518 i D519

Projektory serii Vivitek D5 (D518 i D519) zostały w pełni przystosowane do użytku szkolnego. Zastosowana w nich nowoczesna technologia (chip DLP, BrillantColor) umożliwia wyświetlanie obrazu w rozdzielczości SVGA (D518) i XGA (D519).

Rzutniki multimedialne Vivitek D5 są przygotowane do użytku mobilnego. Gwarancją wydajnej pracy i stabilności ustawień urządzenia jest możliwość zakodowania dostępu do konfiguracji poprzez numer PIN. Dzięki temu, projektor jest zabezpieczony przed niepożądaną regulacją, dokonywaną przez niepowołane osoby.

Jedną z największych zalet projektorów serii Vivitek D5 jest niska cena utrzymania. Rzutniki te są bezfiltrowe, czyli nie narażają użytkownika na dodatkowe koszty spowodowane zużyciem filtrów, z kolei lampy o przedłużonej żywotności są przystosowane do wielu godzin nieprzerwanej pracy.

Vivitek D5 jest serią rzutników oferowanych jednostkom edukacyjnym - w przypadku użytku szkolnego, okres gwarancji projektorów przedłużony jest do 3 lat (wymagana bezpłatna rejestracja).

 


2007: [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

2008: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

2009: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

2010: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

2011: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

2012: [1] [2] [3] [4] [5] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

2013: [1] [4] [6] [9] [10] [11]

2014: [1] [2] [3] [5] [6] [7] [8]

2015: [4]

2016:

2017:

2018:

2019:

uchwyty do TV
 • Ekrany projekcyjne AVtek
 • Projektory Benq
 • Casio Projektor
 • Projektory Epson
 • Ekran projekcyny Kauber
 • Bagażniki i uchwyty rowerowe THULE
 • Meble RTV, stoliki, wieszaki Multimebel
 • Projektory multimedialne Panasonic
 • Projektor multimedialny Sanyo
 • Sony Rzutniki
 • Projektory Vivitek
 • Uchwyty Vivanco
 • Uchwyty Vogels