uchwyty do LCD
Boxy dachowe - wynajem Boxy dachowe Tunery DVB-T Kable HDMI Anteny DVB-T Uchwyty do tabletów Uchwyty do telefonów GSM Projektory multimedialne Uchwyty rowerowe / bagazniki Meble TV
 
 

Będziesz otrzymywać informacje o:
• promocjach
• okazjach
• nowościach

• oraz cenne kody promocyjne

 
uchwyt do telewizora
Firma uczestniczy
w programie
 

Lipiec 2012

Jesteś tu: »Uchwyty do TV Vivanco TITAN 2

Uchwyty do TV Vivanco TITAN 2

W naszej ofercie znajdą Państwo długo oczekiwane uchwyty do TV Vivanco TITAN 2, które charakteryzują się najwyższą estetyką wykonania (tytanowe wykończenie odpowiednio dopasowane do wyglądu nowoczesnych telewizorów), podwyższoną funkcjonalnością oraz maksymalnym poziomem bezpieczeństwa dla mocowanych przy ich pomocy telewizorów LCD, LED. Uchwyty ścienne do TV Vivanco TITAN 2 dzielą się na cztery kategorie: uchwyty bez regulacji MF, uchwyty z regulacją pionową MT, uchwyty z pełną regulacją MS (pojedyncze ramię) oraz uchwyty z maksymalną swobodą regulacji MA. Warto także dodać, że każdy uchwyt jest produktem uniwersalnym, który w łatwy sposób można dopasować do konkretnego modelu TV, niezależnie od tego producenta. Dostępne w naszej ofercie uchwyty TV Vivanco TITAN 2 pozwalają na montaż ekranów o przekątnej: 10 – 26 cali (S), 26 – 37 cali (M) oraz 40 – 80 cali (L).

 


Zapowiedź nowych technologii

Zapowiedź nowych technologii

Podczas odbywających się w Las Vegas targów InfoComm 2012 zaprezentowano wiele urządzeń nowej generacji. Jednym z nich, był ultranowoczesny interaktywny monitor plazmowy w trzech rozmiarach: 65’’, 85’’ oraz 103’’. Urządzenie powstało z myślą o wsparciu różnego rodzaju prezentacji odbywających się w salach konferencyjnych. Uczestnicy targów zwrócili szczególną uwagę na video wall o jasności (800cd/m2). Co zadziwiające, wideo ściana została wyposażona w nadzwyczaj wąską ramkę grubości zaledwie 5,3mm. Przedstawiono także prototypy projektorów opartych na nowym źródle oświetlenia, powstałym z połączenia lasera z diodami LED. Dopełnieniem wysokiej jasności generowanego światła, jest wydłużona żywotność oświetlacza (do 20.000h). Projektory posiadające to nowoczesne rozwiązanie technologiczne będą dostępne w sprzedaży od stycznia 2013. Kolejnym z zapowiadanych na targach urządzeń, był projektor Panasonic PT-VW431D. Urządzenie wykorzystuje technologię Digital Link, która pozwala odbierać i wyświetlać sygnał, poprzez użycie złącza RJ45. Zgodność tej technologii ze standardem HDBaseTT umożliwia przesyłanie sygnału audio/wideo na spore odległości przy pomocy wyłącznie jednego przewodu sieciowego. W modelu wykorzystano m. in. wysokiej jakości obiektyw Lens Shift (pozwalający na regulację ustawienia obiektywu w osi pionowej) posiadający 1,6x zoom optyczny oraz złącze HDMI.

 


Nowoczesne uchwyty IWB Wall Electric

Nowoczesne uchwyty IWB Wall Electric

Firma Avtek wypuściła na rynek cztery rodzaje uchwytów do tablic interaktywnych. Avtek IWB Wall Electric 575 to mocowanie ścienne, pozwalające na płynne, elektryczne regulowanie położenia tablicy w pionie. Uchwyt wyposażono w zintegrowane ramię dla krótkoogniskowych projektorów. Długość ramienia może być regulowana w przedziale 37 - 57.5cm. Podobne mocowanie - Avtek IWB Wall Electric 1200 - pozwala na regulację ramienia w zakresie od 70 do 120 cm. Maksymalny ciężar montowanej tablicy dla obu uchwytów wynosi 40kg. Masa przyczepianego projektora nie powinna przekraczać 10 kg. Avtek IWB mobile stand pozwala na zamianę uchwytu ściennego w mobilną. Jest to podstawa jezdna z blokowanymi kołami i składanym wspornikiem poprawiającym stabilność. W ofercie pojawił się także Avtek Speaker Arm, będący parą ramion pozwalających na zamontowanie głośników Avtek Speaker Pro.

 


Avtek TT-BOARD 2080

Avtek TT-BOARD 2080

Na rynku jest już dostępna nowa tablica interaktywna Avtek TT-BOARD 2080. Firma znana jest z produkowania urządzeń audiowizualnych, przeznaczonych m. in. do sal lekcyjnych i dla osób zajmujących się wystąpieniami publicznymi. Omawiana tablica multimedialna ma format 4:3, a jej przekątna robocza wynosi aż 77''. Ta nowoczesna tablica jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia, a jej magnetyczna powierzchnia jest suchościeralna. Dołączony do zestawu pisak nie potrzebuje baterii. Wysoka czułość urządzenia pozwala na zastąpienie go przez dowolny wskaźnik lub po prostu palec. Tablice interaktywne nadają prezentacjom multimedialnym zupełnie nowego wymiaru, dzięki możliwości zaangażowania w działanie widzów. Do TT-BOARD 2080 dołączone jest kompatybilne oprogramowanie, oferujące m. in.: syntezator mowy (przekształcenie tekstu w mowę), rozbudowaną bazę widżetów, obszerny zbiór przykładowych zadań i wyrównywanie odręcznie rysowanych kształtów.

 


Belki bagażnikowe WingBar THULE

Belki bagażnikowe WingBar THULE

Z myślą o wakacyjnych podróżach samochodem, rozszerzyliśmy ofertę bagażników samochodowych o nowe belki dachowe WingBar THULE, charakteryzujące się stylowym wykończeniem oraz unikalną aerodynamiczną konstrukcją w postaci skrzydła samolotu, która niemal całkowicie niweluje szumy. Belki bagażnikowe WingBar THULE są tak ciche, że niektórzy zapomną o nich natychmiast po zamontowaniu na dachu auta. Belki aluminiowe WingBar to również jeden z najbezpieczniejszych bagażników na rynku. Najwyższy poziom bezpieczeństwa potwierdza zaliczony miejski test zderzeniowy City Crash z obciążeniem 100 kg zgodnie z normą ISO.

 


Uchwyty GSM/GPS/PDA do samochodu

Uchwyty GSM/GPS/PDA do samochodu

Wprowadziliśmy do oferty szeroką gamę uchwytów samochodowych GSM/GPS/PDA, które dzięki uniwersalnej konstrukcji pasują do większości urządzeń tego typu. Dostępne w naszej ofercie uchwyty GSM/GPS/PDA do samochodu (LC-M27, LC-T15, LC-T18, LC-T20), charakteryzują się wysoką jakością wykonania (bardzo dobrze komponują się z wystrojem wnętrz większości samochodów), maksymalnym poziomem bezpieczeństwa dla mocowanych urządzeń typu GSM/GPS/PDA oraz łatwym i szybkim montażem/demontażem. Wybrane modele posiadają miejsce na zdjęcie.

 


2007: [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

2008: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

2009: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

2010: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

2011: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

2012: [1] [2] [3] [4] [5] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

2013: [1] [4] [6] [9] [10] [11]

2014: [1] [2] [3] [5] [6] [7] [8]

2015: [4]

2016:

2017:

2018:

2019:

2020:

uchwyty do TV
 • Ekrany projekcyjne AVtek
 • Projektory Benq
 • Casio Projektor
 • Projektory Epson
 • Ekran projekcyny Kauber
 • Bagażniki i uchwyty rowerowe THULE
 • Meble RTV, stoliki, wieszaki Multimebel
 • Projektory multimedialne Panasonic
 • Projektor multimedialny Sanyo
 • Sony Rzutniki
 • Projektory Vivitek
 • Uchwyty Vivanco
 • Uchwyty Vogels