UCHWYT.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.uchwyt.pl
Infolinia: 801-007-007
Tel: 22 532 69 49
E-mail: kontakt@uchwyt.pl
Dane z dnia: 06.06.2020

Kategoria: Prezentacja wizualna » Tablice interaktywne


Produkt: Tablica interaktywna eBoard

Cena netto:3,088.00 zł
Cena brutto:3,798.24 zł

Opis produktu:


eBoard to jedyna na rynku dotykowa tablica interaktywna posiadająca opisy w języku polskim na paskach skrótów, która dzięki dużej powierzchni roboczej 80" - 1670x1150 (powierzchnia bez pasków), idealnie nadaje się do zastosowania w dużych salach lekcyjnych, konferencyjnych i szkoleniowych.

Tablica interaktywna eBoard Interactive

Tablica interaktywna eBoard została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest bardziej odporna na uszkodzenia (nawet wbicie cyrkla nie zakłóci jej prawidłowego działania) i lżejsza od konkurencyjnych rozwiązań wykonanych w podobnej technologii. Zoptymalizowana pod kątem projekcji matowa płaszczyzna tablicy nie powoduje odblasków, co sprawia, że nawet uczniowie z ostatnich ławek w klasie świetnie widzą co się na niej dzieje.

Tablica interaktywna eBoard Interactive

Kolejnym atutem omawianego produktu jest funkcja połączenia konferencyjnego, dzięki któremu klasa może połączyć się z inną szkołą i razem współtworzyć dowolne zajęcia (rozwiązanie szczególnie przydatne w nauce języków obcych). Zastosowana w tablicy paski skrótów znajdują się po obu stronach tablicy, co stanowi ułatwienie dla lewo i  praworęcznych użytkowników. Wśród opcji dostępnych na paskach skrótów znajdziemy m.in.: bezpośredni przycisk kalibracji, notatki, wymazywanie, przewijanie, opcję twój skrót (np. do różnych programów) i wiele innych, wykorzystywanych podczas codziennego korzystania z tablicy. Oprócz podstawowych funkcjonalności, takich jak narzędzia do pisania i zaznaczania, oprogramowanie eBoard oferuje aktywne zasoby interaktywne do nauki: matematyki, chemii i fizyki, geografii oraz wielu innych przedmiotów.

Tablica interaktywna eBoard posiada lakierowaną powierzchnię, dzięki czemu może służyć także do pisania pisakami wodnymi (3 pisaki w zestawie).

Tablica interaktywna eBoard Interactive
Tablica interaktywna eBoard Interactive

Odnośnik do produktu:


http://www.uchwyt.pl/produkty/tablice-interaktywne/tablica-interaktywna-eboard.htm