UCHWYT.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.uchwyt.pl
Infolinia: 801-007-007
Tel: 22 532 69 49
E-mail: kontakt@uchwyt.pl
Dane z dnia: 22.07.2019

Kategoria: Uchwyty TV uniwersalne » Uchwyty do TV LCD / plazma / LED


Produkt: LC-U12R 55C - Ścienny uchwyt dla telewizorów i monitorów 32"-55"

Cena netto:65.00 zł
Cena brutto:79.95 zł

Opis produktu:


Zapewnij swojemu telewizorowi lub monitorowi stabilną i wytrzymałą pozycję w której będziesz mógł w pełni poczuć zakres jego możliwości. Uchwyt LC-U12R 55C stworzony został w myślą o urządzeniach wyposażonych w ekran o przekątnej ekranu 32-55". Model charakteryzuje się kompatybilnością z większością telewizorów ze względu na uniwersalny rozstaw otworów montażowych o standardzie VESA. Ponadto maksymalny udźwig jaki może utrzymać uchwyt wynosi aż 50 kg, specjalnie dla sprzętów o nietypowych parametrach.Cechy uchwytu LC-U12R 55C:Dopasuj nachylenie telewizora za pomocą pionowego regulatora w taki sposób, aby jego pozycja odpowiadała twoim preferencjom. Odległość od ściany wynosi zaledwie 5 cm, dzięki czemu uzyskujemy efekt jakby nasz ekran był dosłownie przyklejony do powierzchni. Minimalistyczny kształt uchwytu został zaprojektowany w taki sposób, aby mógł wkomponować się do każdego rodzaju pomieszczeń, niezależnie czy jest to biuro, sala konferencyjna, szkoła lub nasz domowy kąt.

Do montażu uchwytu nie jest wymagana specjalistyczna wiedza, dlatego istnieje możliwość wykonania go samodzielnie. Dlatego właśnie model LC-U12R 55C zaopatrzony został w poziomicę ułatwiającą równe przymocowanie uchwytu. Instrukcja w języku polskim krok po kroku tłumaczy w jaki sposób powinniśmy postępować.W znajdują się śruby pasujące dla danego uchwytu.

Odnośnik do produktu:


http://www.uchwyt.pl/produkty/uchwyty-do-tv-lcd-plazma/lc-u12r-55c-cienny-uchwyt-dla-telewizor-lw-plazmowych-led-oraz-l.htm