UCHWYT.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.uchwyt.pl
Infolinia: 801-007-007
Tel: 22 532 69 49
E-mail: kontakt@uchwyt.pl
Dane z dnia: 18.08.2019

Kategoria: Prezentacja wizualna » Tablice interaktywne


Produkt: GoMaxx - Mobilna tablica interaktywna

Cena netto:1,750.00 zł
Cena brutto:2,152.50 zł

Opis produktu:


GoMaxx to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących mobilnej tablicy interaktywnej o wysokich parametrach roboczych. Dzięki zaawansowanej technologicznie konstrukcji, mobilna tablica interaktywna GoMaxx pozwala na uzyskanie funkcjonalności profesjonalnej tablicy multimedialnej na każdej płaskiej powierzchni (np. na ścianie lub zwykłej białej tablicy).

Ogromną zaletą użytkową prezentowanego produktu jest możliwość uzyskania bardzo dużej powierzchni roboczej, która może wynosić nawet 150 cali. Tak duża powierzchni robocza, jaką możemy uzyskać za pomocą GoMaxx, przekracza rozmiary wszystkich dostępnych w handlu tablic interaktywnych. GoMaxx cechuje się bardzo małymi rozmiarami (39x19x6 mm) i małą wagą wynoszącą zaledwie 0,21kg, co znacznie ułatwia jego przenoszenie z miejsca na miejsce. Dodatkowym plusem urządzenia jest niskie zużycie energii.

Standardowo mobilna tablica interaktywna z serii GoMaxx jest dostarczana z elektronicznym wskaźnikiem teleskopowym o długości regulowanej w zakresie 49,5 - 78,5 cm dzięki czemu nauczyciel lub osoba prowadząca szkolenie może pracować nie zasłaniając ekranu (opcjonalnie dostępny jest elektroniczny pisak GoPen). Dodatkowym plusem omawianego produktu jest prosta i szybka kalibracja zapewniająca dużą precyzję ruchów wskaźnika. Warto również dodać, że GoMaxx może efektywnie współpracować z projektorami multimedialnymi podwieszonymi pod sufitem.

Do zestawu GoMaxx dołączony jest pisak i wskaźnik teleskopowy GRATIS !

Specyfikacja techniczna mobilnej tablicy interaktywnej GoMaxx:

Odnośnik do produktu:


http://www.uchwyt.pl/produkty/tablice-interaktywne/gomaxx.htm