uchwyty do LCD
Boxy dachowe - wynajem Boxy dachowe Tunery DVB-T Kable HDMI Anteny DVB-T Uchwyty do tabletów Uchwyty do telefonów GSM Projektory multimedialne Uchwyty rowerowe / bagazniki Meble TV
 
 

Będziesz otrzymywać informacje o:
• promocjach
• okazjach
• nowościach

• oraz cenne kody promocyjne

 
uchwyt do telewizora
Firma uczestniczy
w programie
 

Uchwyty LED

Jesteś tu: » »

Poznaj pełną ofertę uchwytów do TV

Uchwyty LED zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o ściennym montażu nowoczesnych i super cienkich telewizorów LED. Uchwyty montażowe tego typu podobnie jak zawieszane na nich telewizory, cechują się przede wszystkim bardzo płaską konstrukcją, dzięki czemu zapewniają minimalny odstęp od ściany, i tym samym pozostają całkowicie niewidoczne. Ze względu na fakt, że uchwyty LED są bardzo płaskie, ich konstrukcję wykonuje się z najbardziej wytrzymałych materiałów, które nie ulegają zgięciu i złamaniu nawet pod wpływem stosunkowo ciężkich telewizorów LED. To właśnie dzięki wykorzystaniu odpornych materiałów, uchwyty LED mimo płaskiej konstrukcji zapewniają bezpieczny montaż telewizorów z podświetleniem LED.

Ultra płaski uchwyt ścienny THIN 215 Vogels

Dostępne w sprzedaży uchwyty do telewizorów LED dzielą się ze względu na możliwość regulacji położenia mocowanego przy ich pomocy. Wyróżniamy uchwyty stałe (bez regulacji), uchwyty uchylne (regulacja kąta pochylenia), uchwyty obrotowe (regulacja obrotu) oraz uchwyty z pełną regulacją (maksymalna swoboda w regulacji mocowanego ekranu). Najmniejszy odstęp ekranu od ściany możemy uzyskać za pomocą uchwytów stałych (wybrane modele pozwalają na montaż telewizora w odległości zaledwie 4,5 mm od ściany), jednak jest to okupione brakiem możliwości regulacji kąta pochylenia i obrotu zamontowanego telewizora (trudniejsze dopasowanie do wysokości i kierunku wzroku widza). W przypadku uchwytów z regulacją minimalny odstęp od ściany jest nieco większy i przeważnie wynosi około 35 mm.

Jedną z najlepszych propozycji z zakresu uchwytów stałych do telewizorów LED, przygotowała renomowana firma Vivanco, która na całym świecie słynie z produkcji najwyższej klasy akcesoriów do systemów kina domowego. W jej bogatej ofercie znajdziemy uchwyty do TV LED z serii Ultra Slim, które dzięki niezwykle niskiemu profilowi, pozwalają na montaż telewizorów LED w odległości zaledwie 4,5 mm od powierzchni ściany! Seria uchwytów Ultra Slim Vivanco składa się z czterech modeli, które dzięki uniwersalnemu rozstawowi otworów montażowych w standardzie VESA, w łatwy sposób dopasujemy do każdego dostępnego na runku telewizora LED, niezależnie od jego producenta.

Ultra Slim 100 (30038) Vivanco

 • Uchwyt Ultra Slim 100 - współpraca z ekranami o przekątnej do 26 cali (VESA 100 x 100 mm)
 • Uchwyt Ultra Slim 200 - współpraca z ekranami o przekątnej do 47 cali (VESA 200 x 200 mm)
 • Uchwyt Ultra Slim 300 - współpraca z ekranami o przekątnej do 55 cali (VESA 300 x 300 mm)
 • Uchwyt Ultra Slim 400 - współpraca z ekranami o przekątnej do 65 cali (VESA 400 x 400 mm)

Prezentowane uchwyty do telewizorów LED zostały wykonane z najwyższej jakości aluminium, charakteryzującego się bardzo dużą odpornością na zgięcia i złamania. W zależności od modelu zapewniają one udźwig na poziomie 15 kg, 25 kg i 35 kg. Wszystkie uchwyty do TV LED Ultra Slim Vivanco posiadają wbudowaną poziomicę, która w połączeniu z lekką lecz wytrzymałą konstrukcja, w znacznym stopniu ułatwia ich samodzielny montaż.

Ultra Slim 200 (30039) Vivanco

Jeżeli od uchwytu do TV LED oczekujemy maksymalnej swobody w regulacji zamocowanego ekranu, najlepiej skorzystać z rozwiązań, które pozwalają na płynną regulację jego kąta pochylenia, obrotu oraz odległości od ściany.

Doskonale sprawdzi się tu uchwyt do telewizorów LED firmy Vogels z serii THIN 345, który dzięki ultra płaskiej i stylowej konstrukcji (kolor szary z aluminium), pozwala na zamocowanie ekranu w odległości zaledwie 35 mm od ściany, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości jego regulacji. Umożliwia on bowiem regulację kąta pochylenia (20 stopni) i obrotu (90 stopni w każdą stronę – 180 stopni) zawieszonego ekranu, dzięki czemu w łatwy sposób możemy go dostosować do kierunku i wysokości wzroku widza. Uchwyt do TV LED THIN 345 Vogels jest rozwiązaniem uniwersalnym, które dzięki otworom w standardzie VESA, pasuje do większości telewizorów LED z ekranem o wymiarach od 32 do 52 cali. Dodatkowo uchwyt THIN 345 oferuje system CIS, który pozwala prowadzenie i ukrycie mało estetycznych przewodów połączeniowych.

Uchwyt do telewizora LED THIN 345

Inną ciekawą propozycją jest uchwyt z pełną regulacją z serii THIN 355 RC, który podobnie jak powyższej zaprezentowane rozwiązanie, posiada system CIS oraz pozwala na montaż ekranów o przekątnej 32 – 52 cale w odległości zaledwie 35 mm od ściany. Cechą wyróżniającą uchwyt THIN 355RC na tle innych uchwytów z pełną regulacją do telewizorów LED jest możliwość zdalnego sterowania obrotem (w zestawie pilot zdalnego sterowania), która zapewnia maksymalny komfort oglądania filmów i programów telewizyjnych, niezależnie od tego w jakim miejscu pomieszczenia się znajdujemy. Jego najwyższa jakość wykonania została uhonorowana dożywotnią gwarancją producenta.

Uchwyt do TV LED THIN 355 RC
Zobacz również nasze inne artykułyuchwyty do TV
 • Ekrany projekcyjne AVtek
 • Projektory Benq
 • Casio Projektor
 • Projektory Epson
 • Ekran projekcyny Kauber
 • Bagażniki i uchwyty rowerowe THULE
 • Meble RTV, stoliki, wieszaki Multimebel
 • Projektory multimedialne Panasonic
 • Projektor multimedialny Sanyo
 • Sony Rzutniki
 • Projektory Vivitek
 • Uchwyty Vivanco
 • Uchwyty Vogels